Zaznacz stronę

Dawno, dawno temu, bo w latach 1904 – 1909, pewien pan o imieniu Michał Drzymała, chciał tak bardzo postawić na swoim, że zamieszkał w domu na kółkach. Była to oczywiście próba walki z germanizacją, ale i tak zapisała się jako symbol oporu, sprzeciwu wobec okupanta.

My jesteśmy tradycjonalistami i mieszkamy w domkach jednorodzinnych lub blokach, zwanych przez niektórych – szufladami. Jednak jesteśmy pewni, że jeśli ktoś złożyłby nam propozycję zamieszkania w takim futurystycznym, luksusowym domku na kółkach, to na pewno byśmy się zgodzili. Choćby na trochę. Budzić się codziennie w innym miejscu z innym widoczkiem za oknem. Mmm … Czujecie klimat?

źródło: www.magellano.de

Bądźmy szczerzy. Takie samochody, zdecydowanie przewyższają swoim komfortem niejedno mieszkanie średnio zamożnej osoby. Takie pojazdy mogą pomieścić samochód osobowy, którym możemy wybrać się na okoliczne zwiedzanie.

Wszystkie elementy wyposażenia to najwyższa klasa. Prawie wszystko jest sterowane radiowo za pomocą niewielkiego tabletu. Pełna elektronika ułatwia sterowanie poszczególnymi elementami takimi jak wysuwana rampa na samochód, schody, poszerzane ściany boczne, podnośniki hydrauliczne unoszące pojazd, dach. Nie wspominamy nawet o wnętrzu bo to porostu bajka.

źródło: www.volkner-mobil.com

Patrząc na niektóre modele nie sposób zgadnąć, że jest to wyposażenie ciężarówki.

Lista:

  1. MAGELLANO
  2. VOLKNER PERFORMANCE
  3. CENTURION 1200
  4. HAULMARK-45DB
  5. CANADREAM MH – A Maxi
  6. LUXE LF-42 MD

https://youtube.com/watch?v=njFZYPf4xhk%3Ffeature%3Doembed%26wmode%3Dopaque